Sipariş İptali ve İade Koşulları – Outliers Notebook TR
300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
  
    
      

Sipariş İptali ve İade Koşulları

      
        

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun,titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi ve sipariş iptali konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi veya sipariş iptali kabul edilmemektedir.

İADE ŞARTLARI

İADE EDİLECEK ÜRÜN

  1. Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  2. İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünler anlaşmalı kargo firması tarafından bize ulaştıktan sonra; Kalite Güvence departmanı tarafından incelenip, iade şartlarına uygun olması durumunda ürün tutarlarının iadesi,ürünün tarafımıza ulaştıktan sonra 48 saat içinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7 iş gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
  • İade sürecini başlatmak için info@outliersnotebook.com email adresine, yapacağınız iade ile ilgili bilgi vermeniz gerekmektedir.
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Yurtiçi Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir. İade sürecini başlatmak için iletişime geçtiğinizde tarafınıza iade kargo numarası bildirilecektir, bu numara ile anlaşmalı kargo şirketimiz ile iade kargosu yapabilirsiniz.

SİPARİŞ İPTALİ

Değerli müşterilerimiz, yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi info@outliersnotebook.com email adresi üzerinden iletişime geçerek iptal ettirebilirsiniz. İş günlerinde 14:00 öncesi verilen siparişlerin iptali aynı gün 15:00 öncesinde, 15:00 sonrası verilen siparişler ise bir sonraki iş günü 15:00’ya kadar ücretsizdir. Bu saatler içerisinde iptal edilmeyen siparişlerde, ürün kargoya verilmiş ya da tarafınıza ulaşmış ise, ürünün tarafımıza iadesi gerçekleştikten sonra para iadesi yapılır.

İade Adresi:

Outliers Teknoloji Satış ve Pazarlama A.Ş

Yeşilce Mah, Değirmen Sokağı No:23A, 34418 Kâğıthane / İstanbul