Sipariş İptali ve İade Koşulları – Outliers Notebook TR
HAFTA İÇİ 15:00’A KADAR AYNI GÜN KARGO! 30 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
  
    
      

Sipariş İptali ve İade Koşulları

      
        

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi ve sipariş iptali konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi veya sipariş iptali kabul edilmemektedir.

İADE ŞARTLARI

İADE EDİLECEK ÜRÜN

  1. Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  2. İade edilecek ürünün, 30 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

  1. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.
  2. Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştıktan sonra 48 saat içinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
  • İade sürecini başlatmak için info@outliersnotebook.com email adresine, yapacağınız iade ile ilgili bilgi vermeniz gerekmektedir.
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

SİPARİŞ İPTALİ

Değerli müşterilerimiz, yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi info@outliersnotebook.com email adresi üzerinden iletişime geçerek iptal ettirebilirsiniz. İş günlerinde 15:00 öncesi verilen siparişlerin iptali aynı gün 15:00 öncesinde, 15:00 sonrası verilen siparişler ise bir sonraki iş günü 15:00’ya kadar ücretsizdir. Bu saatler içerisinde iptal edilmeyen siparişlerde, ürün kargoya verilmiş ya da tarafınıza ulaşmış ise, ürünün tarafımıza iadesi gerçekleştikten sonra kargo ücreti veya ücretleri kesilerek fiyat iadesi yapılır.

Ürün Gönderim Adresi:

Outliers Teknoloji Satış ve Pazarlama A.Ş
Caferağa Mah. Neşet Ömer Sokak Esen Apt. No:19/7, 34710 Kadıköy / İstanbul