Outliers Notebook Mikrodalgada Nasıl Silinir? – Outliers Notebook TR
300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
  
    
      

Outliers Notebook Mikrodalgada Nasıl Silinir?

      
        

 

Outliers Notebook özel olarak mikrodalga fırına karşı güvenli ve ısıya dayanıklı üretilmiştir. Notlarınızı defterinizle birlikle gelen Outliers Kalemi ile aldığınız sürece, tüm not defterinizi mikrodalga fırın veya saç kurutma makinesi ile saniyeler içerisinde silebilirsiniz. 60°C derecede tüm notlarınız yok olur, -10°C derecede ise silinen notlar geri gelir. 

Bir kahve kupasının 3/4'ünü su ile doldurun.
Su ile doldurduğunuz kupayı defterin üzerine koyun ve mikrodalgaya yerleştirin. Mikrodalgayı 800W gücüne ayarlayın ve 80 saniye boyunca çalıştırın.
Eğer mikrodalgada Watt ibaresi yoksa; defteri su kupasıyla birlikte 1 dakika boyunca mikrodalgada ısıtın.
Kontrol edin, eğer silinmediyse bu işlemi silinene kadar 30’ar saniye daha ısıtarak tekrarlayın.
Defteri ve kupayı fırından almadan önce soğuması için birkaç dakika bekleyin.

Lütfen mikrodalga ve saç kurutması makinesi dışında çakmak, ütü vb. yangın tehlikesi oluşturabilecek herhangi bir şeyle defteri silmeye çalışmayın.

Silinebilir Defter; özel ve asitsiz bir kağıttan üretilen, üzerine Outliers Pen ile yazıldığında, mürekkebi ısı yardımı ile silinen ve bu sayede yeniden kullanılabilen defterdir. Defterinizi ihtiyacınız olduğu sürece, dilerseniz sayfa sayfa, dilerseniz komple silebilirsiniz. 

Silinebilir bir deftere sahip olmanın en büyük avantajlarından biri, çevreye ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunmaktır. 

Mikrodalgada silinen defteriniz sayesinde, her yıl yüzlercesi kesilen ağaçtan bazılarını kurtarabilirsiniz. Outliers Notebook silinebilir defter sayesinde önümüzdeki yıl yeni bir defter almanıza gerek kalmaz, defterinizin mikrodalgada silinebilme özelliği sayesinde defalarca yeniden kullanabilirsiniz!

Silinebilir bir defter ürettik çünkü çevre kirliliğini, iklim değişikliğini, kaynaklarımızın hızla tükenmesini büyük bir hüzünle izliyoruz ve bu konuda elimizden geleni yapmak istiyoruz. Siz de silinebilir bir not defteri alarak bize bu konuda yardımcı olabilirsiniz!