Outliers Notebook Hakkında Sıkça Sorulan Sorular – Outliers Notebook TR
300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
300 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
  
    
      

Sıkça Sorulan Sorular

      
        

Bireysel Kullanım

Lütfen websitemizdeki Uygulama Kullanımı sayfasını ziyaret ediniz. Detaylı kullanım talimatları defterinizin en arka sayfasında da mevcuttur.

Lütfen websitemizdeki Mikrodalga Kullanımı sayfasını ziyaret ediniz. Detaylı kullanım talimatları defterinizin en arka sayfasında da mevcuttur.

Outliers iOS uygulamalarını fonksiyonellik ve kullanıcı deneyimi konularında sürekli geliştirmek için çalışıyoruz. Outliers Cloud, NFC, OCR, Voice Notes, Web Login ve Translation teknolojileri üzerine AR-GE ekiplerimiz çalışmakta.

Hayır gerekmiyor. Websitemizden sipariş ettiğiniz her Outliers Notebook’un yanında bir adet Outliers Kalem gelmektedir. Defterle entegre çalışan Outliers uygulamasını ücretsiz olarak App Store’dan indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Defteri mikrodalga fırında silmeniz için bir üst sınır yok. Fakat kullanımdan dolayı oluşan fiziksel yıpranmalar hesaba katıldığında ortalama olarak 5 kez silip tekrar kullanabilirsiniz.

Websitemizdeki Satış Noktaları sayfamızdan güncel satış noktalarımızı görebilirsiniz.

Outliers Notebook’u tüm kalemlerle kullanabilirsiniz. Fakat silinebilme özelliğinden faydalanmak için Outliers kalem ve marker’larla kullanmanız gerekmektedir.

Websitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde, adresinize teslim edilmek üzere Yurtiçi Kargo'ya verilecektir.

Saç kurutma makinesini kullanarak da defterinizi silebilirsiniz.

Outliers Notebook’la aldığınız notlar 60 C derecede silinir, -10 C derecede geri gelir. Defterinizi aşırı sıcak ve aşırı soğuk ortamlarda uzun süre bırakmadığınız sürece notlarınız silinmeyecektir veya silinen notlar geri gelmeyecektir.

Karekod ve akıllı sayfalarla ilgili websitemizin Detaylar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal Satın Alım

Kurumsal satın alımlarda adede göre fiyat teklifi almak için lütfen websitemizdeki Kurumsal Satış sayfasını ziyaret edip, ilgili formu doldurun veya info@outliersnotebook.com adresine mail atın.

Outliers Notebook’u firmanız için kişiselleştirebilir, çalışanlarınıza ve müşterilerinize inovatif bir not alma deneyimi sunabilirsiniz.

Avrupa’daki tüm ülkelere ürün gönderimi gerçekleşmektedir.

Kurumsal Satış ile ilgili diğer tüm sorularınız ve detaylı bilgi almak için lütfen info@outliersnotebook.com adresine mail atın.